top of page

Bowlingová liga 2023

Aktualizováno: 2. 1.

Při příležitosti Pohárku brněnských nadějí 2023 jsme vyhlašovali i vítěze jednotlivých kategorií naší dlouholeté tradiční bowlingové ligy. Letos proběhly celkem 4. kola v neděli 16. dubna, 4. června, 15. října a 12. listopadu. Protože se v tomto roce ligy účastnilo rekordních 48 osob, rozhodli jsme se v každé kategorii vyhlásit 3. nejlepší. Každému hráči byly sečteny výkony ze dvou jeho nejlépe odehraných kol.

V kategorii plavkyně mantinelářky se na třetím místě umístila Tereza Dovicová, na druhém Agáta Koupilová a první místo obsadila Dominika Míčková. V mužích byl na třetím místě Tomáš Král, druhé a první místo obsadili bratři Krejčiříci (Aleš byl 2. a Adam 1.). Plavkyně hrající bez mantinelů obsadily pouze druhé (Zita Čermáková) a první místo (Verča Žaludová). Mezi muži byla konkurence vyšší a třetí místo si vykoulel Jakub Bartoníček, druhé Radek Havlíček a první tradičně Bořivoj Vrzala. Kromě plavců vyhodnocujeme i výkony doprovodů. Mezi ženami byla bezsporu největší konkurence (celkem 13 účastnic), třetí místo vyhrála Lenka Míčková, druhé Marcela Weinhöferová a první místo Lenka Minaříková. V mužích se na třetí pozici umístil Karel Cimburek, druhou příčku obsadil Bronislav Bartoníček a první místo obhájil i letos Milan Milička.

Gratulujeme výhercům a již nyní se těšíme na bowlingové setkání v roce 2024!