PODPORA

Dobrovolnictví

dobr.jpg

Plav s námi!

Jsme sportovní paraplavecký klub s více než 20letou tradicí, naší hlavní činností je plavecká výuka a podstatnou část výuky tvoří lekce individuální skupiny, kde se v naprosté většině případů jedná o tandem jednoho plavce na jednoho instruktora.

Klub má pouze dva stále pracovníky a výuka by tudíž nebyla s více než 100 paraplavci ročně možná bez významné pomoci dobrovolníků, které sami proškolujeme.

Nové dobrovolníky hledáme prakticky pořád. Nabízíme vám praxi pro střední, vyšší odbornou či vysokou školu, jako dobrovolníci si rozšíříte obzory v oblasti paraplavání a parasportu obecně, získáte nové zkušenosti v tom, jak někoho trénovat, zlepšíte si svou vlastní plaveckou techniku a hlavně zažijete mnoho nevšedních zážitků na plaveckých výjezdech a soustředěních a navážete přátelské vztahy se spoustou zajímavých lidí ze všech koutů celé České republiky. Taktéž se dobrovolné duše mohou účastnit zdarma všech volnočasových aktivit klubu jako jsou každoroční ples, bowlingová liga, různá příležitostná posezení či sportovně kompenzační aktivity (například: workout, curling, … ).

Pokud Vás baví plavání a rádi byste u toho i někomu pomohli se dál rozvíjet, kontaktujte nás zde v chatu, telefonicky na čísle 724 372 773 (dovoláte se Janu Sommerovi) či emailem na skkb@sk-kb.cz, případně přes facebook či instagram.