top of page
  • skkb363

Brněnský para Drak 2023

Aktualizováno: 2. 1.


V sobotu 18.11.2023 proběhl na novém 25 metrovém bazéně v Městském plaveckém stadiónu Lužánky závod Brněnský Drak. Akce byla obnoveným tradičním dříve pořádaným závodem našeho klubu. Závod proběhl pod záštitou primátorky města Brna JUDr. Markétou Vaňkovou. Hlavními partnery akce byli Teplárny Brno a. s., ForActiv s.r.o. a Nadační fond Emil. Akce by neproběhla bez podpory Národní sportovní agentury, Magistrátu města Brna a Nadace Jedličkova ústavu. Děkujeme významným podporovatelům Brněnské vodárny a kanalizace a. s., Respilon, SUBWAY®, Brněnské komunikace a. s., Globus ČR v. o. s., u Marečka.cz, MU fakulta sportovních studíí. Lohmann a Rauscher a Hotel Avanti.

Na závod se sjelo celkem 111 plavců ze 13. klubů. Brněnští závodníci kvalitně reprezentovali klub, v individuálních disciplínách se na prvních příčkách umístili Jan Holub, Anna Poláková, Soňa Augustýnová, Jaroslav Mrkos, Veronika Žaludová, Petr Stiller, Nela Divošová, Bára Antonovičová, Tomáš Král a Martin Otevřel.

Ve dvojboji mezi nejmladšími žáky si pak stříbrnou medaili vyplavala Adéla Habartová a v kategorii AB byl na prvním místě Jan Holub. Děkujeme všem za podporu, Vítkovi Frantovi za vizuál a fotky, a těšíme se na další ročník!
59 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page