top of page

Kouzelný (P)les 2024

Aktualizováno: 13. 5.

V netradičním termínu jsme v sobotu 27. dubna uspořádali náš každoroční ples. Ples je vždy maškarního typu, letošním tématem byl kouzelný les. Sešlo se sice méně víl, skřítků a dalších lesních bytostí než obvykle, ale zábava byla o to větší.

Po slavnostním zahájení ples odstartovaly se svými pěveckými výkony tři děvčata - Eliška Borkovcová, Denisa Habartová a Anička Poláková. Dál nám k poslechu a tanci celý večer hrál a zpíval muzikant Adam Caha se svým hudebním kolegou Jirkou. Muzikanti si odnesli také nějaké dárky z tomboly, která čítala 50 tajemných balíčků. Největší díky za věnované produkty do tomboly patří Nadačnímu fondu Jany Zimové, firmě Respilon a Dáši Dokoupilové s firmou Medicco.

Samozřejmostí byl také skvělý raut, o který se z velké části postaraly holky z Tereza Chocolate & Café, a také Lenka Mikesková spolu se svým synem, naším plavcem, Petrem Mikeskou. Díky také ostatním plavcům a dobrovolníkům za další přinesené dobroty. O bar se opět zodpovědně staral náš dobrovolník Ondra Tichý v doprovodu kamaráda a přítelkyně. V neposlední řadě děkujeme Potravinové bance pro Brno a Jihomoravský kraj, která svým potravinovým darem také významně přispěla k občerstvení účastníků plesu.

Vyvrcholením večera bylo vyhlášení vítěze dortu (opět z dílny Tereza Chocolate & Café) za nejlepší masku večera. Výherkyní se stala Adéla Habartová, jejíž maska téměř dokonale odpovídala víle, kterou jsme měli ve vizuálu plesu.

Díky plavcům i dobrovolníkům, kteří se na organizaci plesu podíleli a díky dokumentárnímu duu Adélky (Adéla Borkovcová a Adéla Poláková) za zachycení atmosféry plesu. Akce proběhla za finanční podpory města Brna.

24 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Kommentare


bottom of page