top of page

Bowlingová liga 2022

Aktualizováno: 2. 1.


Letošní Bowlingová liga měla opět úspěch. Proběhly všechny plánovaná kola, těch se dohromady účastnilo přes 40 členů a příznivců para plaveckého spolku SK KONTAKT BRNO. Jako obvykle se na Vánočním posezení vyhlašovaly mužské a ženské nejlepší výkony ve třech kategoriích - bowlař plavec, bowlař plavec mantinelář a bowlař doprovod. Kvalifikovat se do boje o prvenství mohli ti, kteří se účastnili nejméně dvou kol ligy, jejich nejlepší výkony z odehraných her se pak sčítaly.

Suverénně nejvyšší součet výkonů měl v můžské kategorii bowlař doprovod Milan Milička (345 bodů). V ženské kategorii ho pak svým součtem 271 bodů doplnila Hanka Vrzalová. Její syn Bořivoj Vrzala (268 bodů) pak ovládl kategorii bowlař plavec a vedle něj na stupni vítězů mezi ženami Veronika Žaludová (163 bodů). V poslední výše zmíněné kategorii bowlař plavec mantinelář mezi ženami zvítězila Dominika Míčková (195 bodů) a mezi muži Aleš Krejčiřík (243 bodů).


Gratulujeme účastníkům k jejich výkonům, jsme rádi, že se nás při každém kole ligy scházelo víc a víc a již nyní se těšíme na Bowlingovou ligu 2023.

31 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page